Home / JIS

JIS

V spoločnosti A care je línia produktov JIS zastúpená značkou Well Lead, ktorej hlavným ukazovateľom je vysoká kvalita a spokojnosť zákazníkov.
Všetky produkty Well Lead sú ohodnotené viacerými certifikátmi kvality, získané vďaka prísnemu systému riadenia kvality a zaručujúce úspešnosť pri všetkých zákrokoch a spokojnosť pacientov.

Well Lead Medical Group bola založená v roku 1998. Špecializuje sa na výskum, výrobu a predaj jednorazových zdravotníckych produktov. Sídlo spoločnosti sa nachádza na severnej strane nádhernej hory Lotus v Guangzhou, kde je umiestnená výroba, výskum a vývoj Well Lead. V súčasnosti viac ako 40 druhov produktov sa predáva zdravotníckym zariadeniam vo viac ako 60 krajinách sveta. Produktové rady pokrývajú jednorazové výrobky, ktoré sú najčastejšie používané v oblasti anesteziológie, respirácie, urológie a chirurgie. Všetky nami ponúkané produkty získali certifikát CE, certifikát kvality ISO 9002, ISO 13485 a niektoré aj registráciu FDA v USA. Vo Well Lead, sa uplatňuje jedna spoločná myšlienka – poskytnúť kompletné zdravotnícke systémy a vynikajúce lekárske produkty pre zákazníkov a obnoviť a zlepšiť ich súčasnú kvalitu života.

Prezrite si nižšie aktuálny katalóg JIS – alebo si ho stiahnite kliknutím na odkaz – stiahnuť

katalog2016-jis