Home / Korektívna dermatológia / Biodermálne nite BIO-MEYISUN

Biodermálne nite BIO-MEYISUN

Bio-Meyisun_ScrewVytvorenie krásnej tváre Bio – Meyisun využíva techniku akupunktúry k stimulácii nielen pleti samotnej , ale tiež svalovej vrstvy , čo vedie k zmene usporiadania ochabnutých svalov a prispieva ku skrášleniu tváre . Vrstva SMAS sa nachádza medzi podkožným tukom a svalovou vrstvou , v mieste spojenia pokožky a svalov. Keďže sa jedná o špeciálnu vrstvu pokožky, v prípade jej ochabnutia práve tu dochádza k tvorbe vrások na čele , ochabnutiu čeľuste ( brady ) , vrások na krku, ako aj vrások okolo úst .

Bio – Meyisun využíva metódu akupunktúry ku stimulácii akupunktúrnych bodov tváre , čím podporuje regeneráciu pleti a zmenu usporiadania vrstvy SMAS pre krásu tváre .

Terapia Bio – Meyisun spočíva v zavedení biodermálnych nití označovaných ako Meyisun do dermis , vrstvy SMAS a svalovej vrstvy za použitia akupunktúrnych ihiel . Tento postup je vo veľkej miere účinný pri liftingu tváre a odstraňovaní vrások .

Odstraňovanie vrások – ihly Meyisun uvoľňujú svalovú stuhnutosť , ktorá je príčinou vrások a zároveň posilňujú spojivové tkanivo , napríklad vrstvu SMAS . Dochádza tak k minimalizácii ochabnutia pleti a na odstraňovanie vrások zakrytím silných a hlbokých vrások .

Facelift – ihly Meyisun umožňujú posun faciálnym tkanivom , ktoré určuje kontúry tváre do určitých smerov a tiež umožňujú kontrolu hrúbky kožného tkaniva k úprave nevyváženej tváre .

Chronická vyváženosť tváre – terapia Meyisun pomáha pri fixácii kontúr tvárovej línie , čoho sa dosahuje zavedením medicínskych nití do pleti . Taktiež vedie k uvoľneniu stuhnutosti svalov , k obnove nervových zakončení a tiež zlepšuje neurologické poruchy .

Odstraňovanie škvŕn – terapia Meyisun pomáha pri odstraňovaní abnormálnych kožných tkanív ich presným oddelením pomocou ihly Meyisun , ktorá sa nasmeruje ku koreňovej časti normálnych tkanív a tkanív névu , pri súčasnej minimalizácii poškodenia normálneho tkaniva .

Obezita – terapia Meyisun prispieva k strate tuku v požadovaných oblastiach za využitia ihly Meyisun . Terapiu možno použiť nielen u pacientov , ktorí si chcú obmedziť tukové tkanivo v určitých cieľových oblastiach , ale aj u tých , ktorí chcú celkovo schudnúť .

Hrudník – oblasť pŕs – pomocou ihly Meyisun možno ošetriť nielen prsné tkanivo, ale tiež stimulovať fasciu a akupunktúrne body súvisiace s prsiami , napríklad oblasť podpazušia , dorzálnu oblasť a vytvarovať tak krásne prsia .

Strata vlasov – v závislosti na type straty vlasov sa ihly Meyisun zavádzajú do príslušných bodov na pokožke hlavy s cieľom posilniť základnú životaschopnosť vlasov a kultiváciu vlasových korienkov . Pomáhajú tiež vylepšiť celkový stav pokožky hlavy a bunkovú výživu , čo má pri strate vlasov jednoznačný účinok.

Videá k produktu: