Home / Korektívna dermatológia / YOTHFEEL mezoterapia

YOTHFEEL mezoterapia

mezo

Rad Youth Feel vychádza z prírodných látok, ako sú vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky.

MESOFACE CARE

Mesoface Care je indikovaný na ošetrenie jemných liniek a vrások na tvári. Pomocou kyseliny hyalurónovej v kombinácii so stopovými prvkami a vitamínmi, zvyšuje tento produkt bunkovú kohéziu, regeneruje, zlepšuje štruktúru a vykonáva reparáciu tkaniva pri zachovaní elastickosti pokožky. Je vhodný na biorevitalizáciu povädnutej, unavenej a zrelej pokožky bez lesku. Rovnako je vhodný pre mladú pleť, ktorej ponúka účinok proti starnutiu. Mesoface Care je koktail proti starnutiu. Revitalizuje omladenú pleť. Účinok je ľahký a prirodzený. Je určený na rehydratáciu pleti a pre jej výživu. Zaujímavé môže byť spojenie tohto mezoterapeutického ošetrenie s injekciou kyseliny hyalurónovej radu Medifeel® v prípade výraznejších vrások.

MESOLIGO

MESOLIGO je kombinácia vitamínov a stopových prvkov, ktoré pokožke a jej charakteru dodajú lesk. Vitamíny zaisťujú reguláciu biologických metabolizmov. Mikroživiny zvyšujú rôzne bunkové aktivity, ktoré vyvolávajú remodeláciu tkanív. Mesoligo so svojimi esenciálnymi živinami podporuje hydratáciu, obnovu kožných buniek a ďalej posilňuje spojivové tkanivo. Dodá žiarivý účinok pleti, ktorá pôsobí viditeľne zdravšie.

MESOBODY MIX

Mesobody Mix je indikovaný na ošetrenie celulitídy, revitalizáciu a regeneráciu tkanív. Mezoterapia sa často používa na odstránenie celulitídy. Za použitia produktu Mesobody sa jej dá ľahko zbaviť. Mesobody Mix je kombinácia aktívneho komplexu kofeínu a extraktu zo zeleného čaju. Kofeín je známy svojimi povzbudzujúcimi účinkami a zelený čaj sa podieľa na podpore zoštíhlenia prostredníctvom odvodnenie.

MESOHAIR

Mesohair je indikovaný pre posilnenie, revitalizáciu a stimuláciu vlasových vlákien. Je vhodný pre ženy aj pre mužov. Mnoho ľudí má s vlasmi problémy. Často ich kvalita má mdlý a devitalizovaný charakter a vedie až k vypadávaniu vlasov. Príčinou vypadávania vlasov sú tiež genetické dôvody, ochorenia, stres, únava, tehotenstvo a pod. Aby výsledkom vypadávania vlasov nebola plešatosť, je mezoterapia účinným riešením. Pomocou Mesohair a jeho živín potrebných pre pokožku hlavy je zaručený regeneratívny účinok, ktorý revitalizuje a posilňuje vlasové vlákna a zároveň poskytuje živiny stimulujúce pre rast vlasov. Mesohair, ktorý je založený na vitamínoch, aminokyselinách a zinku, stimuluje a prináša vitalitu a lesk, spomaľuje a zabraňuje stratu vlasov .

MESOLIFT

Mesolift je indikovaný na ošetrenie povrchových vrások. Mesolift je komplexný tenzor. Jeho účinky spevňujú pleť tváre, krku a tela. Jeho aktívny koktail spolu s kyselinou hyalurónovou zachováva žiarivý tón pleti. Vďaka kyseline hyalurónovej má tiež hydratačné vlastnosti, ktoré podporujú obnovu tkanív.

MESOLIGHTENING

Mesolightening je indikovaný na ošetrenie nevzhľadných hnedých škvŕn, nepravidelnosti pigmentácie a bielenie pokožky s cieľom obnoviť jej konzistenciu. Je rovnako účinný na tvári ako na tele. Mesolightening je zosvetľujúci komplex. Kombinácia vitamínu C, vitamínu B3 a glutatiónu podporuje skutočné zosvetlenie pokožky tým, že zmierňuje všetky tmavé škvrny a nepravidelnosti pigmentácie.

MESOBODY TEA

je indikovaný pre ošetrenie celulitídy , pri súčasnej revitalizácii a regenerácii tkanív .

* OBSAH : 4 ampulky s objemom 5,0 ml
** OBSAH : 10 ampuliek s objemom 5,0 ml